bibliotekazspczarnkow.pl

bibliotekazspczarnkow.pl

jaka ksiazka dla babci

jaka ksiazka dla babci

Tak, stres jest część chrześcijańskiego życia!

Jeśli jesteś jak większość chrześcijan, modlisz się, gdy niektóre sprawy osobiste problem, czy chodzi o. Pytasz swoich pasterzy, przyjaciół i innych, aby modlić się z dala problemu. Jezus nigdy nie obiecywał nam łatwego życia lub, że życie dla nas zawsze będzie gładko i bez stresu. W rzeczywistości, Biblia mówi, że będziemy mieli ucisk w tym życiu, że powinniśmy być cierpliwi w naszych udręk. (. Rz 12:12, Biblia Tysiąclecia) Podczas swojej posługi Jezus ostrzegał swych uczniów „Jak wiecie, Pascha jest dwa dni – i Syn Człowieczy zostanie przekazany na ukrzyżowanie.” (Mateusza 26: 1-2, Biblia Tysiąclecia). Powiedział to, bo wiedział, że wkrótce umrze i nie będzie z jego uczniów znacznie dłużej. Jednakże, zaproponował im ten promyk nadziei: „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem 27 pokojowych. zostawiam wam, pokój mój daję wam; nie jak daje świat, ja wam daję Niech się nie trwoży serce wasze ani niech się nie lęka. „. (Jana 14: 26-27, BW)

jaka ksiazka dla babci

Jeśli myślisz o tym, Jezus cierpiał najstraszniejsza rzecz każdy człowiek może cierpieć. Jego cierpienie blednie w porównaniu do naszych małych codziennych problemów.

jaka ksiazka dla babci

Tak więc nawet w życiu chrześcijańskim, stres jest nieunikniony. Jest to naturalna reakcja organizmu na jakiekolwiek żądanie lub zdarzeń zewnętrznych lub wewnętrznych (biorąc egzamin, dając mowy, strach, niepokój, a nierozwiązane gniew). Stres jest normalną częścią życia codziennego i nie da się uniknąć w 100% procent. Przewlekłe stresory takie bycie w nieszczęśliwym małżeństwie, mieszka w miejscu, z nieznośnej sytuacji politycznej poddaniem złych warunków pracy, które przeżyły atak terrorystyczny, przeżywa śmierć w rodzinie, terminu więzienia, ciąża, przewlekłej choroby lub niepełnosprawności, zamknięcie dostępu dom, emerytury, szef kło poty, molestowanie w pracy, jest zwolniony z pracy, a zmiany hormonalne mogą przynieść na stres fizyczny i emocjonalny.

– autor artykułu