jaka ksiazka dla babci

Tak, stres jest część chrześcijańskiego życia!

Jeśli jesteś jak większość chrześcijan, modlisz się, gdy niektóre sprawy osobiste problem, czy chodzi o. Pytasz swoich pasterzy, przyjaciół i innych, aby modlić się z dala problemu. Jezus nigdy nie obiecywał nam łatwego życia lub, że życie dla nas zawsze będzie gładko i bez stresu. W rzeczywistości, Biblia mówi, że będziemy mieli ucisk w tym życiu, że powinniśmy być cierpliwi w naszych udręk. (. Rz 12:12, Biblia Tysiąclecia) Podczas swojej posługi Jezus ostrzegał swych uczniów „Jak wiecie, Pascha jest dwa dni – i Syn Człowieczy zostanie przekazany na ukrzyżowanie.” (Mateusza 26: 1-2, Biblia Tysiąclecia). Powiedział to, bo wiedział, że wkrótce umrze i nie będzie z jego uczniów znacznie dłużej. Jednakże, zaproponował im ten promyk nadziei: „A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem 27 pokojowych. zostawiam wam, pokój mój daję wam; nie jak daje świat, ja wam daję Niech się nie trwoży serce wasze ani niech się nie lęka. „. (Jana 14: 26-27, BW)

jaka ksiazka dla babci

Jeśli myślisz o tym, Jezus cierpiał najstraszniejsza rzecz każdy człowiek może cierpieć. Jego cierpienie blednie w porównaniu do naszych małych codziennych problemów.

jaka ksiazka dla babci

Tak więc nawet w życiu chrześcijańskim, stres jest nieunikniony. Jest to naturalna reakcja organizmu na jakiekolwiek żądanie lub zdarzeń zewnętrznych lub wewnętrznych (biorąc egzamin, dając mowy, strach, niepokój, a nierozwiązane gniew). Stres jest normalną częścią życia codziennego i nie da się uniknąć w 100% procent. Przewlekłe stresory takie bycie w nieszczęśliwym małżeństwie, mieszka w miejscu, z nieznośnej sytuacji politycznej poddaniem złych warunków pracy, które przeżyły atak terrorystyczny, przeżywa śmierć w rodzinie, terminu więzienia, ciąża, przewlekłej choroby lub niepełnosprawności, zamknięcie dostępu dom, emerytury, szef kło prawnik prawo pracy nasielskpoty, molestowanie w pracy, jest zwolniony z pracy, a zmiany hormonalne mogą przynieść na stres fizyczny i emocjonalny.

– autor artykułu